info@faemlak.com.tr +90 (324) 329 18 66

Kurumsal


Kurumsal

Fa Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı 1990’da kurulmuş ve o tarihten itibaren Mersin’in en tanınmış ve güvenilir gayrimenkul danışmanlık firmalarından birisi olmuştur.
Şirketimizin kurucusu Fazıl Aydın Amerika’da San Diego State Üniversitesi İş İdaresi ve Pazarlama bölümünden mezunu olup emlak hizmetleri konusunda ayrıca eğitim almıştır. Uzun yıllardır Mersin’de inşaat ve gayrimenkul satışı konularında faaliyet göstermektedir.
FA Emlak  gayrimenkul danışmanlığının yanı sıra bir çok inşaat projesi tamamlamıştır. Bunlardan en önemlisi 252 daireli bir tatil beldesi olan ve müşterileri arasında Almanya, Avusturya ve Hollanda’dan da daire sahiplerinin bulunduğu Korikos Tatil Köyüdür. Şirket ayrıca Toros Dağlarında dağ evleri – Dorukkent Dağ Sitesi, Mersin Organize Sanayi Sitesi’nde fabrika binası, saha inşaatı ve depolar inşa etmiştir. Şirketimiz en iyi neticeyi almak için her zaman en iyi mimar, mühendis ve satış elemanlarıyla çalışmaktadır. Şirket elemanlarımız aktif, dinamik ve tecrübelidir. Hedefimiz müşterilerimize doğru, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktır. En önemli yatırımımız bizle çalışmış olan müşterilerimizdir, çünkü ‘Mutlu Müşteriler’ bizim politikamızdır.
Mükemmeliyete adanmışlığımız, detaylara dikkatimiz, tam olarak ne istediğinizi anlamamız, satış sonrası hizmetlerimiz  ve en önemlisi de müşterilerimizin satışta herhangi bir problem yaşamaması, bizi diğer firmalardan üstün kılmıştır. 
Firmamız Mersinden Dünyaya açılma yolunda ,2019 yılı başında Türkiyenin Tek Uluslararası Gayrimenkul zinciri ,Dünya çapında 100’ü aşkın bayisi olan Ankara merkezli  PREMAR Gayrimenkul Firması ile iş ortaklığı kurmuştur böylelikle Siz değerli müşterilerimizin Gayrimenkullerini sadece Mersinde değil tüm bayi ve teknik altyapısı ile uluslar arası boyutta pazarlama kabileyetine ulaşmıştır.
Ayrıca Premar Gayrimenul vasıtası ile Yurt dışına yerleşme Gayrimenkul satınlama yurt dışında  vatandaşlık işlemleri,Yurt dışındaki Gayrimenkullerinizin pazarlanması konusunda Profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.